Přihláška na TCN 2021


Zdá se Ti lákavá možnost strávit část prázdnin pobytem v přírodě ve společnosti matematiky, fyziky a spousty podobných nadšenců jako jsi Ty? Pak neváhej už ani minutu a přihlaš se!

Pokud je Ti více než 15 let, můžeš využít možnosti přihlásit se pomocí elektronického dotazníku:

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA (PRO STARŠÍ 15 LET)

Pokud Ti ještě 15 nebylo, potřebujeme písemný souhlas Tvých rodičů. V tom případě si musíš stáhnout a vyplnit písemnou přihlášku, kterou je poté třeba poslat na adresu

  SU FJFI ČVUT v Praze
  Břehová 7
  115 19 Praha 1

nebo naskenovanou na e-mail eliska.trojakova(zav)fjfi.cvut.cz.

Nezapomeň, že to musíš stihnout do 30.6.2020.​ Čím dřív to uděláš, tím větší máš šanci jet s námi, protože kapacita je omezená.  

Až obdržíme Tvou přihlášku, pošleme Ti obratem e-mail s instrukcemi o placení. Výše účastnického poplatku pro ročník 2021 byla stanovena na 6000 Kč. Jakmile Ti přijde potvrzovací email, je nutné do 14 dní zaplatit zálohu na účastnický poplatek ve výši 2000 Kč. Zbytek ceny pak je třeba uhradit nejpozději do 21.7.2021.

Na závěr ještě maličkost. Abychom zachovali fyzické i duševní zdraví vedoucích i účastníků, snažíme se dodržovat pár pravidel soustředění TCN 2021. Než podepíšeš přihlášku, měl/a by ses nimi seznámit. Rozhodně si také nezapomeň přečíst podrobnosti o pobytu na TCN 2021.

Tak hurá do toho a v létě na viděnou!

Copyright FJFI ČVUT v Praze 2011, autor: Richard Salač