Přihláška


Zdá se Ti lákavá možnost strávit část prázdnin pobytem v přírodě ve společnosti matematiky, fyziky a spousty podobných nadšenců jako jsi Ty? Pak neváhej už ani minutu a přihlaš se!

Pokud je Ti více než 15 let, můžeš využít možnosti přihlásit se pomocí elektronického dotazníku:

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA (PRO STARŠÍ 15 LET)

Pokud Ti ještě 15 nebylo, potřebujeme písemný souhlas Tvých rodičů. V tom případě si musíš stáhnout a vyplnit písemnou přihlášku, kterou je poté třeba poslat na adresu

  SU FJFI ČVUT v Praze
  Břehová 7
  115 19 Praha 1

nebo naskenovanou na e-mail berespav(zav)fjfi.cvut.cz.

Nezapomeň, že to musíš stihnout do 30.5.2018.​ Čím dřív to uděláš, tím větší máš šanci jet s námi, protože kapacita je omezená.  

Až obdržíme Tvou přihlášku, pošleme Ti obratem e-mail s instrukcemi o placení. Cena soustředění závisí na tom, kdy zaplatíš zálohu ve výši 2 000 Kč. Pokud ji splatíš do konce kalendářního roku 2016, bude celková cena činit 3 700 Kč. Při pozdějším splacení (nejpozději však do 30.5. 2017) bude celková cena 4 200 Kč. Cena soustředění slouží k pokrytí části pobytu. Zbytek za Tebe zaplatí sponzoři. Čeká na Tebe plná penze, vlastní postel, odborný program, exkurze a spousta zábavy. To zní dobře, ne?! Zálohu je třeba odeslat do 14 dnů od přijetí informačního emailu, zbytek peněz do 14.6.2018.

Na závěr ještě maličkost. Abychom zachovali fyzické i duševní zdraví vedoucích i účastníků, snažíme se dodržovat pár pravidel TCN 2018. Než podepíšeš přihlášku, měl/a by ses nimi seznámit. Rozhodně si také nezapomeň přečíst podrobnosti o pobytu na TCN 2018.

A teď je již čas na to stáhnout si přihlášku a co nejdříve ji odeslat. Tak hurá do toho a v létě na viděnou!

Copyright FJFI ČVUT v Praze 2011, autor: Richard Salač